Modern Saraylar Telefon
Modern Saraylar Whatsaap
Konaklama

Oda & Suites

Otelimizde saray mimarisinden esinlenerek tasarlanmış konforlu odalarımızda, misafirlerimize benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyorruz. Her detayda özenle tasarlanmış odalarımız, zarif mobilyalar, çağdaş dekorasyon ve zengin renk paletleriyle donatılmıştır.

Dubleks Family Suite

109m², 3 Yatak Odası, 1 Oturma Odası 1 Çift Kişili + 4 Tek Kişilik 6 Yetişkin 2 Ayrı Banyo / Duşakabin + 3 WC

109m² genişliğindeki çok fonksiyonlu süit odalarda 3 yatak odası 1 oturma odası 1 çift kişilik ve 4 tek kişilik yatak 2 açılabilir koltuk bulunur.

Senior Suite

100m², 2 Yatak Odası, 1 Oturma Odası 1 Çift Kişilik, 4 Tek Kişilik Yatak 6 Yetişkin 2 Ayrı Banyo / Duşakabin + Jakuzi

100m² genişliğindeki jakuzili süit odalarda 1 çift kişilik yatak, 4 tek kişilik yatak ve 2 tek kişilik açılabilir koltuk bulunur.

Royal Suite

78m², 2 Yatak Odası 1 Çift Kişilik, 2 Tek Kişilik Yatak 4 Yetişkin 2 Ayrı Banyo / Duşakabin + Jakuzi

78m² genişliğindeki jakuzili süit odalarda 1 çift kişilik yatak, 2 tek kişilik yatak ve 2 tek kişilik açılabilir koltuk bulunur.

Junior Suite

75m2, 2 Yatak Odası 1 Çift Kişilik, 2 Tek Kişilik Yatak 4 Yetişkin 2 Ayrı Banyo / Duşakabin + Jakuzi

75m² genişliğindeki jakuzili süit odalarda 1 çift kişilik yatak, 2 tek kişilik yatak ve 2 tek kişilik açılabilir koltuk bulunur.

Family Suite

75m², 1 Yatak + 1 Oturma Odası 1 çift kişilik, 2 tek kişilik yatak 4 Yetişkin 1 Banyo / Duşakabin

75m² genişliğindeki süit odalarda 1 çift kişilik yatak, 2 tek kişilik yatak veya 2 tek kişilik açılabilir koltuk bulunur.

Standart Oda

29m² - 35m², 1 Yatak Odası 1 çift kişilik yatak / 1 Çift Kişilik 1 tek kişilik yatak 3 Yetişkin 1 Banyo / Duşakabin

29m² - 35m² genişliğindeki odalarda çocuklu aileler için 1 çift kişilik yatak, küçük çocuklu aileler için 1 çift kişilik yatak 1 ek yatak veya açılabilir koltuk bulunur.

Bungalow

100m², 1 Yatak + 1 Oturma Odası 1 çift kişilik yatak, 1 açılabilir koltuk 4 Yetişkin +16 Yaş Çocuk 1 Banyo / Duşakabin

Çam ormanının içinde yer alan 100m² genişliğindeki lüks ve ferah bungalowlar, huzurlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Doğanın kucağında yeşilliklerle çevrili olan bu bungalowlar, sessiz ve sakin bir ortamda dinlenmek için ideal bir seçenektir. +16 yaş çocuk konaklayabilir

oda servisi

Oda Servisi

Misafirlerimize lüks ve konforu odalarına taşıyan ayrıcalıklı bir hizmet. Geniş menü seçenekleri ve 24 saat erişilebilirliğiyle,özel yemek deneyimini odalarınızda yaşama imkanına sunulmuktadır.

balayı

Balayı

Modern Saraylar Luxury Hotel, romantik bir balayı deneyimi için özel olarak tasarlanmış lüks odaları, nefes kesici manzaraları ve özenle seçilmiş detaylarıyla unutulmaz anılar sunuyor.