Modern Saraylar Telefon
Modern Saraylar Whatsaap
Hoş Geldiniz

Modern Saraylar

Luxury Suit Hotels

Ultra Her Şey Dahil Alkolsüz Aile Oteli Konsepti, kadın, erkek ve ailelere özel ayrı havuzları, plajı ve Spa merkezleri ile unutulmaz bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

Helal Hotel

Kadınlar Plajı

Her detay düşünülerek tasarlanmış Kadınlar Plajımız, altın sarısı İncekum plajında, etrafını saran brandalarla özel bir atmosfer sunuyor. Denizin ve güneşin keyfini huzurla çıkaracağınız bu özel mekan, unutulmaz bir deneyim vadediyor.

Aile Oteli

Aile Plajı

Aile plajımız, sıcak kumları ve berrak sulardan oluşan özel bir alan. Güvenli ve dostane bir atmosferde, tüm aile bireyleri için unutulmaz bir deniz tatili sizi bekliyor.

Kadınlara Özel

Kadınlar Havuzu Aquapark

Özenle tasarlanmış kadınlara özel havuzumuz, etrafını saran şık brandalarla rahatlık ve gizlilik sunar. Bu özel alanda serin suların keyfini çıkarırken sakin bir atmosferde huzurlu anlara dalacaksınız.

Aileniz İçin

Aile Havuzu Aquapark

Ailelere özel havuzumuz, sıcak güneşin altında mükemmel bir yer. Güvenli ve rahatlatıcı atmosferiyle, ailece geçirilen anların tadını çıkarabileceğiniz özel bir alan.

Çocuklara Özel

Çocuk Havuzu Aquapark

Çocuk havuzumuz ve eğlenceli aquapark alanımız, küçük misafirlerimiz için neşeli bir su macerası vadediyor. Renkli su oyunları ve güvenli tasarımıyla, çocuklarınız burada sınırsız eğlence ve güvenli su aktivitelerinin keyfini çıkaracaklar.

Huzurlu Bir Tatil

Relaks Havuz

Ailelere özel havuzumuz, sıcak güneşin altında mükemmel bir yer. Güvenli ve rahatlatıcı atmosferiyle, ailece geçirilen anların tadını çıkarabileceğiniz özel bir alan.

HER MEVSİM HAVUZ KEYFİ

Kadınlar Kapalı Havuz

Kadınlara özel kapalı havuz, mahremiyetinize özen gösteriyor ve bu kriterleri uygun tasarladığımız kadınlar kapalı havuzumuzda her mevsin özgürce havuz keyfi sizleri bekliyor.

HER MEVSİM HAVUZ KEYFİ

Erkekler Kapalı Havuz

Her mevsim erkeklere özel kapalı havuzumuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Rahatlayın ve yüzmenin tadını çıkarın!