Modern Saraylar Telefon
Modern Saraylar Whatsaap
EĞLENCE DOLU BİR TATİL

Aktivitelerr

Profesyonel kişilerden oluşan animasyon ekibimizle birlikte, unutulmaz bir gün geçirmeye hazır olun! Gündüz programlarımız, spor ve eğlenceyle dolu aktivitelerle gününüzü enerji dolu hale getirecek. Akşamları ise özel programlarımızla günün yorgunluğunu atacak, keyifli anlar yaşayacaksınız.

Gündüz Aktiviteleri

Otelimizde gündüzleri keyifli ve etkileyici aktiviteler sizi bekliyor! Havuz başı, Plaj ve tümlanlarda unutulmaz anlar ve dinlendirici aktivitelerle dolu bir gün geçirmeye hazır olun!

Gece Aktiviteleri

Gece atmosferimizi renklendirmek adına otelimizde canlı müzik performansları ve eğlenceli temalı etkinlikler düzenlenmektedir. Yıldızlar altında keyifli bir akşam geçirmek için otelimizin özel gece aktivitelerine katılın, unutulmaz anılar biriktirin!

Çocuk Aktiviteleri

Otelimiz, çocuklar için eğlence dolu bir atmosfer sunuyor! Oyun alanları, çocuk kulübü etkinlikleri ve özel animasyonlarla dolu programlar ile tatilinizde çocuklarınızın neşesini ve güvenliğini ön planda tutuyoruz.

Lunapark

Konuklarımıza eğlence dolu bir deneyim sunuyor. Renkli dönme dolaplar, çarpışan arabalar ve heyecan verici lunapark oyunlarıyla dolu bu özel alan, unutulmaz anlar yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyor.

Fitness Salonu

Konuklarımıza sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürme imkanı sunuyor. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış salonumuz, profesyonel ekipmanlar ile sağlıklı bir tatil deneyimi vadediyor.

OTEL DIŞI AKTİVİTELER

Tatilinizi Unutulmaz Kılın