Misa Halal Hotels Antalya

İslami otellerimizi keşfedin..


İSLAMİ OTEL İslami Otellerin vazgeçilmezi olan Modern Saraylarda konfor ve keyif bir arada sunulur. Otel ve turizm endüstrisinde yeni bir akım başlatan İslami oteller de Müslüman kadın ve erkeklerin inancına uygun şekilde tatil yapmasını sağlayan huzurlu mekanlar dır. Modern Saraylar Otelde bulunan yiyecek, içecek, eğlence, deniz ve daha akla gelebilecek tüm hizmetler inancın gerektirdiği şekilde ve kurallara bağlı olarak tasarlanmıştır. İslam inancında içkinin yasak olması sebebiyle İslami otellerde alkollü içecekler bulunmaz. Yalnızca yenilmesi helal yiyecekler sunulur. Modern Saraylar Otel Helal ürün kullanımında %100 hassasiyet göstermektedir. Modern Saraylarda bulunan yüzme havuzları, spa ve masaj bölümleri de bay-bayan ayrı tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra spa merkezinde VIP aile hizmetleri de bulunur. Otelimizin Plajları da islami tatil normlarına göre dizayn edilmiştir, dışarıdan görünmeyecek şekilde bay ve bayan plajımız birbirinden ayrı tasarlanmıştır, bunlara ek olarak ailece kullanılabilen ama bayanların haşema giyme zorunluluklarının olduğu karma plajımızda mevcuttur Muhafazakar tatillerin ayrıcalığı burada devreye girer. Bayanlara özel tasarlanan kapalı plajda kıyafet seçimi bir kurala tabi tutulmamaktadır. İnancın gereklerine göre tatil yapılan Modern Saraylarda kadınlar ve erkekler için camimiz bulunmaktadır, böylece yapılacak olan tatilde sadece dinlenme veya eğlenmeye değil ibadetlere de yer verilmektedir.
ALKOLSÜZ TATİL Toplumun muhafazakar kesimi seçimlerinde mekanların alkolsüz olmasına özen gösterirler. Alkol dinimiz gereği günah olması sebebiyle muhafazakar kesimin tercihleri de buna göre olmaktadır. Modern Saraylar Otel İslami normalara göre işletişen bir Alkolsüz oteldir. Muhafazakar kesime hitap eden islami tatil ile birlikte alkolsüz otellerin de sayılarında ciddi artışlar gözlemlenmektedir. Modern Saraylar Otelde çocuklarınız ve aileniz ile gönül rahatlığı ve dinimize uygun biçimde tatil yapmanız mümkün. Otelimiz karma ve alkollü ürün ile hizmeti veren tatil yerlerini kendilerine uygun bulmayan daha çok muhafazakar kesimin dahil olduğu kişiler için alkolün ve alkollü ürünlerin bulunmadığı mütevazi bir ortamın söz konusu olduğu tesettür otel konseptindedir. Bütçenize uygun bir helal tatil artık islami açıdan da Modern Saraylar İle mümkün.
MUHAFAZAKAR BALAYI Yeni bir yaşama ‘’merhaba’’ dediğiniz eşinizle bir muhafazakar balayı tatili yapmayı düşünüyor ve islami otel arıyorsanız yapmanız gereken öncelikle Modern Saraylar Oteli aramak olmalıdır. Size özel baş başa yaşantı şeklinize uygun bir islami tatil yapmayı planlıyor ve eşinizin rahat edeceği alanlarda tatil yapmasını istiyorsanız tesettür balayı için Modern Saraylar Otelin sizler için hazırladığı avantajlı balayı paketinden yararlanmanız gerekmektedir. Gerçekleştireceğiniz tatilin bir balayı tatili olduğunu unutmadan yaptığınız tatilin ömür boyunca hatırınızda özlemle kalması gerektiği bilincinde seçenekleri ince eleyip sık dokumanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir, bu nedenle Modern Saraylar Otelin sizler için hazırladığı Tesettür balayı avantajlarını değerlendirmelisiniz. Otelimiz Bay-Baya ayrı alanlarda oluşturulan denize girme seçenekleriyle sizlere konforlu bir şekilde tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır. Modern Saraylar Otelin Muhafazakar çiftler için hazırladığı 156m2 özel balayı odaları bulunmaktadır.MUHAFAZAKAR TATİL Muhafazakar aileler için çok iyi olanaklar sağlayan Modern Saraylar Otel her zaman çok iyi hizmet politikasıyla müşterilerine oldukça iyi vakitler geçirilmelerini sağlamaktadır. Muhafazakar ailelerin de öncelikli tercihleri arasında olan Modern Saraylar Otelde huzur, refah, dinlenme ve mutluluk ön planda olmaktadır. İslami özellikler dikkate alınarak hizmet veren Modern Saraylarda normal olarak diğer otellerde bulunabilen pek çok aktivite mevcuttur. Otelimiz, muhafazakar oteller arasında özellikle havuz ve plaj ortamları ve güneşten istifade edilebilen en iyi yerler arasında gösterilmektedir. Modern Saraylar otelde bayanlara ayrı bir önem verilmekte ve onları koruyucu pek çok şey düşünülmüştür. Örtülü bayanların daha rahat bir şekilde helal tatil imkanlarından yararlanmaları için ellimizden gelen her şeyin fazlasıyla yapıldığını görebilmektesiniz. Otelimizin en önemli özelliklerinden birisi de yiyecek ve içeceklerdeki özelliklerdir. Özellikle alkollü içeceklerin satımı ve tüketimi yasaktır. Yiyecek ve içeceklerin hemen hepsinin helal ürün sertifika anlayışına uygun olarak temin edildiği garanti etmektedir, buradaki amaç muhafazakar tatil isteyen misafirlerimizin tüm isteklerine cevap verebilmektir.